Ziemia wyczerpała się

Ziemia wyczerpała się

Ziemia wyczerpała się i powinien zostać położony jej kres. Nie tylko ziemskie zasoby dostępne na tych głębokościach kończą się, ale cywilizacja i jej dalsza egzystencja traci swój sens. Przyjmijmy pewną definicję, postępując za Zoharem – żyjemy na planecie Ziemia, na samym dnie Szeolu, w Otchłani.
Szeol może być równoznaczny z określeniem Piekła, podobnie jak Avadon i Gehenom. Zatem, Ziemia jest to miejsce, w które dusze trafiają dla oczyszczenia.


„Ziemia nie istnieje pierwszy ani drugi raz z rzędu. To jej trzeci bieg, trwający aż do wyczerpania Słońca. Długo jeszcze. Czas mógłby płynąć, a wy zmieniać się wraz z nim. Nie jest to takie proste, bo stanęliście zbyt blisko istoty. Ciężko pracowali uczeni, aby osiągnąć doskonałość. Pokazano wam, że przyszłość i fantastyka to podobne zjawiska tej samej rzeczy. Uczono, że powieść czy sztuka rządzi się inną wrażliwością, lepszą, dzięki czemu potrafi przeniknąć czas i prorokować. Bzdura! Oni wiedzę, co mają i gdzie. Przygotowują was, bo zapragnęli przejąć kontrolę. Każda rzecz, którą oglądacie i czytacie, wydarzyła się. W celu uśpienia waszej czujności, postanowiono stopniowo ukazywać prawdę”.

Księga Aniołów

Ziemia wyczerpała się i jej kwalifikacja nastawiona jest na zagładę

Dziś, nie można podjąć interwencji i powstrzymać tego procesu. Ta planeta kwalifikuje się do zagłady.
Wierzycie w Stwórcę lub nie: nie ma to znaczenia. Nadchodzi powoli kres, który był sztucznie powstrzymywany. Został zapowiedziany dawno i znajduje się w wierzeniach wielu religii. Można to nazywać różnie: Apokalipsa, D Day i jak tam kto chce. To czas wielkich żniw.
Proces jest skomplikowany, bo zbyt wielu realnych władców planety, nie jest zainteresowanych zakończeniem tego cyklu zbiorów. Przez tysiąclecia, gładzili dobry owoc, a sami poszukiwali kluczy. Zastosowali obejścia, ale o tym, co piszą i mówią, wiedzieli już 5 tys. lat temu.

„Z dala od Jerozolimy i Syjonu. Byłem porażony! Dziecko, szukające w swych myślach głosów, których nie słyszało. Szukałem drogi ucieczki. Niestety, nie znalazłem.
Zamknięty, jak zwierzę pochwycone w sidła, czekałem nastania końca”.

Księga Aniołów

Świat uczciwości – kierunek planeta Ziemia

Od samego dna, aż po sam wierzch, liczy się układ oraz dziwne porozumienie „niewidomych”. W osiąganiu zysku, nie ma mechanizmów hamujących: liczy się efekt. Brakuje też logicznej spójności, a o efektach rozprawia się po tym, jak już zostanie zaspokojona czyjaś żądza, która zrodziła się z potrzeby i przypadkiem pozwolono jej wzrosnąć, aby służyła władztwu nad resztą.
Jeżeli świnia jest masowo produkowana, rośnie w okresie dwóch miesięcy i trafia do rzeźni, to nie ma w tym miejsca na litość, współczucie i ból. To nie istnieje. Nie ma też miejsca na zdrową i uczciwą produkcję mięsa. Jedyne, co może dać świnia, to mięso. Nie przedstawia innych wartości – wedle człowieka. W tym, jest tak podobna do większości ludzi, żyjących na planecie. Nawet sobie nie zdajemy sprawy jak bardzo ta świnia jest nam bliska.

Ziemia wyczerpała się
Ziemia to nasza planeta. Mieliśmy już “Planetę małp”, w której człowiek został zdominowany przez małpy, gdy ewolucja przebiegła inaczej. To czysta fantazja, ale… Jedna Ziemia, a wiele możliwości. Czy to samo nie może odnosić się do świń. Głównie przypadek zadecydował, że znajdujemy się na innym poziomie ewolucji. Jakkolwiek to jest, nic nie daje nam prawa do zabijania, które realizujemy już od 12 000 lat.

Projektanci z Ziemi decydują o formie

Mit wolności 4 czerwca 1989 roku i Solidarności

„Anioł Stróż” – sługa ludzkości

Krzysztof Ibisz czarodziej z Polsatu


Współczucie wyklucza zysk. Zysk daje lepsze życie

Współczucie w zachowaniu czy uczciwość, wykluczają zysk. Rekompensatą jest wpłata na organizację dobroczynną i ocalenie psa, dokonywane na pokaz, przez tych, którzy gromadząc miliardy – mają możliwości ocalenia ludzi od głodu, a tego realnie nie czynią, bo jest nas za dużo. I tym sposobem, 7 000 000 ludzi rocznie umiera z głodu. Nikt racjonalny, mając środki, nie pozwoliłby na śmierć ludzi. Musiałby działać planowo i stać się związany jakąś wyższą ideologią, nawet jeżeli nie będzie ona spójna i kontaktowa.
Czy nie zaczynacie dostrzegać w tym pewnej ironii? Na oczach miliardów, umierają miliony, które skazuje się na śmierć, okiełznując ich los anatomią przypadku i działaniem kilku „chujowych społeczników”.
Niewielki okup za przykładanie ręki do masowego mordu istot żywych. Regulowana liczebność człowieka, ma swoją cenę. Jest to celowe i planowe, a jednocześnie niezauważalne i nie wywołuje niesmaku. Mówi się, że to „naturalne mechanizmy”, odpowiadają za te procesy.

Śmierć jest niema, przychodzi i odchodzi, niezauważona

Zapomnieliśmy o przykazaniu Księgi Genesis. Zabroniono jedzenia mięsa. To, co mówił Pan, a mówił wyłącznie w pierwszych rozdziałach Księgi, stanowiło przesłanie, którego nie usunięto. Z reszty, uczyniono uprawniony krwawy kult, który rzekomo miał służyć Stwórcy.

„Możecie mi spojrzeć w oczy. Głęboko, głębiej. Ile obliczy widzicie? Skupcie się.
Nie ma widocznej duszy?… ta, by was zabiła. Przypadkowo i niechybnie. Nie spostrzeżecie jej. Jestem, jak legion i może być nas wielu”.

Księga Aniołów

Ziemia pełna konsumpcji i zjadaczy mięsa

W takim świecie przyszło mi wzrastać, z małą nadzieją, że kiedyś nastąpi zmiana. Czy na lepsze czy na gorsze? Może wyzwolimy zwierzęta i powstrzymamy ich cierpienie? Miliony ludzi spożywa mięso. Nie da się powstrzymać pochodu śmierci, bez przyjęcia rozwiązań systemowych.
Gdy znajdziemy sposoby na zastąpienie mięsa i wdrożymy ich masową produkcję, wówczas uda się rzeczywiście zatrzymać postępujący stale konsumpcjonizm i bezsensowną śmierć zwierząt. Jedzenie mięsa stanowi przyjemność, ale jest też niebezpieczne dla naszego zdrowia i skraca życie. W każdej innej sytuacji, nie zatrzymamy tego procederu.

Rządzący mają dylemat: ludzi jest za dużo, a Ziemia jedna

Muszą rozwiązać problem nadprodukcji, ale nie mogą wprowadzić hodowli roślin, gdyż wyzwoliliby to ludzi spod jarzma upadku. Wówczas, ludzkość zaczęłaby się zmieniać i nie pozwoliłaby na wojny, niewolnictwo oraz masową śmierć. Aż niewiarygodne, że mięso może mieć aż tak ogromny wpływ. Uniezależnienie się człowieka od zasobów, może prowadzić do jego całkowitego wyzwolenia. Człowiek może być doskonały. To tak jak ze świnią, może być brudna i obrzydliwa, gdy trzyma się ją dla mięsa w warunkach niegodziwych albo piękna, gdy jest wolna i nie grozi jej śmierć w natłoku wzmożonej konsumpcji. Podobnie jest z człowiekiem.

„Zabicie dla nich to rozkosz, smutku w tym nie ma. Bezpańskie twory. Możliwe, że całkiem uczciwe w tym wszystkim. Nie tworzą pozorów. Żyją, prawdziwie wolni, bez przekonań i lęków. Tylko zmaganie nimi targa.
To lepsze niż czucie ludzkich jelit i smakowanie wszelkich chorób, tłoczących te niezdolne do mądrości ciała”.

Księga Aniołów

Elity ludzkie

Na planecie, żyje się dobrze wyłącznie wybranym. W Biblii szeroko promowane jest niewolnictwo i władza królów oraz normy regulujące NIEWOLNICTWO.
Czy tego chciał Stwórca? Kto wie, czego chciał rzeczywiście Stwórca? Czarne i purpurowe, zwyrodniałe sutanny, nie mówią prawdy.
Przez elity, nie należy rozumieć polityków i prezydentów, ci też są „wyrobnikami”, na usługach prawdziwych władców tego świata. Przywódcy, to „największe ścierwa” udające swój pozorowany wpływ na rzeczywistość. Sprzedali się i pierwsi naznaczyli brzemieniem. Ustawili przy tym własne rodziny. Potomstwo ich będzie przeklęte, a rodzaj wytraci się, gdy czas się skończy.

Prawo i zasady

Oznaczają normy, którym podlegamy zbiorowo. Nie istnieją politycy, którzy grabiliby od siebie. Za to jest wielu takich, co ciągnie do siebie. Natura ludzka jest dziwna i niezmienna. Nie oddajemy, ale zabieramy. Wolimy gromadzić, zbędnie na przyszłe czasy, w czasie, gdy inni umierają z głodu, cierpiąc niedostatek.
Biologicznie uzasadniona prawidłowość, gdy patrzymy na świat z punktu widzenia konieczności przetrwania gatunku. Politycy, to służba władców, pozorna pozostałość, świadcząca o decydowaniu wspólnoty, która dokonuje niezależnego wyboru. Stojąc w tym przedsionku, czasowo zyskują więcej, ale ich możność władztwa polega na wdrażaniu schematów, które zostały zakorzenione i uznane za właściwe, a nie na myśleniu i rzeczywistej zmianie. Zdominowani są potrzebą pieniądza oraz poddani zostali jego straszliwej presji.

„Utknęli w ludzkich emocjach. Spożywali krew i mordowali ludzi. Żyli dawniej i było to możliwe. Tworzyli wielkie rzeczy i starali się pomagać. Współżyli z kobietami i mężczyznami. To zgodne z naszą naturą”.

Księga Aniołów

Każdemu człowiekowi należna jest wolność

Wolność to zdolność do realizowania własnej woli, przy pozbawieniu się konieczności posłuszeństwa innym. Człowiek wychodzi z założenia, że ma niezbywalne i jedyne prawo do życia. Stąd niszczy inne gatunki. Polowania na lwy czy żubry, nie powinny dziwić. Zamawianie dziewic w wieku dziecka, to też norma ludzkiego rodzaju. Ziemia jest jak supermarket, utkany siecią złych praktyk, powiązany indywidualnym cierpieniem ludzi.
W tym świecie, musimy decydować o tym, czy godzimy się na śmierć czy nie? W moim kraju mówią o obronie wolności sądów. Nikt nie mówi o tym, co dotyczy Ziemi.
Upadamy, zasypiając każdego dnia mocniej. Budzimy się na chwilę przed śmiercią, bo nadchodzi moment sprzężenia wielu żyć, pamięć stawia się na chwilę przed zamykanymi oczami, ale jest już znacznie za późno. Ruszamy w ponowną drogę, poszukując nowego ciała. Cykl nieskończony, wciąż trwa.

„Nie miejcie wątpliwości, jeśli to, co czytacie jest złe. Natychmiast to odrzućcie i zaprzestańcie. Nie warto tracić czasu na brednie. Urojenia bywają zaraźliwe. Macie ważniejsze sprawy, przecież wiadomo. Każdy z was dysponuje bezkresem wiedzy. Wróżki, wampiry, potomkowie wielkich Słowian, Germanów, mityczni podróżnicy, odkrywający Amerykę i Chiny. Wam zapisano ten świat. Jesteście doskonali, pozbawieni wad i wstydu”.

Księga Aniołów


Polecam

Jedna ludzkość, jedno prawo

Zohar – źródło energii ukryte w 22 księgach

Czy żyliśmy już wcześniej?

Forbidden Seek po angielsku


 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.