Jak pokochałem Geja? Bezgraniczna Miłość

Jak pokochałem Geja? Bezgraniczna Miłość

Jak pokochałem geja? To ciężkie pytanie, na które nie znajduję jednoznacznej odpowiedzi. Nie jest to proste, ale chciałbym Wam móc opowiedzieć historię mojej miłości z Piotrem. Od trzech lat jesteśmy parą, ale wcześniej były obawy, a miłość przyszła nagle i zrodziła się z wzajemnego strachu przed powiedzeniem tej drugiej osobie słowa Kocham. Baliśmy się wzajemnie odrzucenia.  Nie wiem, kiedy go pokochałem i kiedy on mnie pokochał. Wiem, że go kochałem od zawsze i kocham szczerze ponad wszystko. Cieszę się, że możemy tworzyć udany związek.

Przepowiednia dla Polski z 2016 roku

Przepowiednia dla Polski z 2016 roku

Przepowiednia dla Polski powstała w 2016 roku, wówczas wysłałem ten utwór dla Roberta Biedronia. Wtedy odpisał i podziękował za wiersz. Jednak, to nie jest wiersz. Tę przepowiednię ubrałem w takie ramy, aby była atrakcyjna.  Uważam, że Robert Biedroń to mądry człowiek. A ja jestem szaleńcem, który miewa wizje. Od zawsze uciekam od nich, błądzą gdzieś głęboko, ale gdy im pozwolę, uchylają się i wkraczają do mojej rzeczywistości. 

Zoefel to rozważanie nad egzystencją

Zoefel to rozważanie nad egzystencją

Zoefel to rozważanie nad egzystencją, czynione przez anioła, z perspektywy trudu ludzkiego losu, którym się brzydzi, a jednocześnie żałuje i trwoży nad losem człowieka.
Autor wierzy w moc aniołów i ich siłę do samostanowienia. Zoefel to przykład wątpliwości i emocji utrwalonych w  utworze. Poddaje refleksji ciągłość ich istnienia, ale ubolewa nad ich losem. Uczciwi i żyjący zgodnie z zasadami, mają ciężko w obydwu światach.